Форуми > Любов и интимно партньорство

Lubov ili......A moje bi oste nesto....

<< < (15/16) > >>

devillkata:
Moje da sam malko razxvarlqna v mislite si dnes no sam bolna. Mislex da ne pi6a no empress me o4arova i re6ix da napi6a nesty.
--- Цитат ---Когато решиш как да постъпиш с просналия се в краката ти господин. И как да балансираш между "високите си принципи" и простосмъртните си женски нужди. По моите критерии една жена минава за силна (в това отношение), когато прави разлика между нуждите от секс и сигурност, и успява да ги обслужва еднакво добре. С един и същ мъж - така и баба знае. Дай да те видим в отсъствието на такъв!
--- Край на цитат ---
Abe prosnaliq se maj v krakata ti ami aide zaradi vseki takaf da ne ni puka s koi go praime kade go praime i zasto go praime. Az ne sam na sastoto mnenie i ne sam tarsila podkrepa na dymite si ot drygi xora zastoto znam 4e ne sam edinstvenata koqto e na tova mnenie. Nyjdite ot seks i sigyrnost ste kaja edno za tqx edna jena nemoje da bade ocenena samo po seksa i nemoje da se smqta za silna edinstveno ot tova. Seks neka da pogovorim za seks. Kakvo e seksa seksa za vseki e razli4no ponqtie i vseki go vazpriema po razli4en na4in. Sksa s partnior osobeno kam koito ima6 4ystva e mn po gotin i dostavq pano udovolstvie daje i ako e samo zadovolenie po nqkakaf dryg na4in koito nqma da opisvam(v smisal tova koeto mi se sy4i). Sigyrnost za kakva sigyrnost govorim zastoto ima razli4ni vidove. Kato naprimer sigyrnost otno6enie na rabota, realni jiteiski nyjdi, ili sigyrnost da ima6 dom, semeistvo na koeto da raz4ita6 koeto da e zad garba ti, ili sigyrnost po otno6enie na maja da izpovqda6 sebe si i da znae6 4e vinagi moje da g napravi6 pred nego i sled tova da imate valnyvast seks, ili sigyrnost kato naprimer da si legne6 s parviq sre6tnat i sled tova da se moli6 da ne e zarazen s nesty i da ti go e lepnal.
--- Цитат ---Позволи си да виждаш "тъпите е...ливи копелета" като симпатични същества, които също като теб се опитват да задоволяват някакви нужди.
--- Край на цитат ---
ste ti kaja 4e ne vinagi se polu4ava i ste ti dam primer zasto....Predi edna sedmica bexme navan s priqteli i be6e kupon v diskotekata palna se razbixme ot tanci i postoqnno se poqvqva nqkoi koito te jele nqma problem tancite sa si tanci no izvednaj se poqvqva nekoi si maj koito re6ava 4e nemoje da tancyva nikoi dryg osven s teb. I kakvo stava toi e ybeden 4e ti si momi4eto s koeto ste tancyva cqla ve4er ti my otkazva6 tanca poradi pulsirastite ti kraka i umorata iska6 nekolko minuti po4ivka na bara i si v priqtna kmpaniq. No toi ne priema ne za otgovor i te zadarpva na dancinga stiska te silny za rakata vse edno si nekakaf predmet i my prinadleji6 zastoto toi taka e pojelal ti se darpa6 no toi ne te puska varti te okolo sebe si no ne puska rakata ti i ti si bezsilna da se bori6 s nego zastoto toi ima pove4e fizi4eska sila ot teb. Ne mislq 4e tva moje da me nakara da si mislq " o tozi pi4 me jelae kolko gotino..." I povqrvai mi mnogo sa tezi kato nego vapros na sabitiq.
--- Цитат ---А за мъжкото самочувствие хич и не се кахъри. Тази вечер гледах по новините някакви умници дето измислили как жена да забременява от жена?
--- Край на цитат ---
Piligrim tova e otvratitelno. :shock: :shock: :shock:
--- Цитат ---„На нещастия ни обричат обстоятелствата. На любов се обричаме сами...!” Хм! Я пак си помисли... Дали е точно така?
--- Край на цитат ---
Tova go pro4etox nekade v internet ve4e ne pomnq i az kade parvona4alo se pozamislix kakvo li ste iskat da kajat s tova no sled tova otdoly pro4etox nesty mn interesno koeto moje bi mi pomogna da asimiliram kakvo vsastnost sa kazali xorata s tova izre4enie i za mnogo drygi nesta se pozamislix. Ta pro4etox az 4e nqkoi si izvesten filosof bil kazal "Nqm nestastni ili stastlivi xora, ima samo xora koito si mislqt 4e sa nesastni ili staslivi!" I se xvarlix v orkestara kakto my se kazva i otdoly nekakaf yj u4en pi6e otnosno xorata i mislite. Ta toi kaza nesty ot sorta na 4e misalta na 4ovek nikoga ne spira. Mozaka e taka napraven 4e da funkcionira 24 4asa v denonostieto daje i kogato spim nie pak mislim i tova ne moje da bade izklu4eno. Ta toi kaza 4e vsi4ko se provokira ot misalta na xorata i 4e samo tq moje da napravi ot edin stastliv 4ovek nestasten ili obratnoto. Koeto kato se zamislq moje i da e verno zastoto ina4e kak ste se obesnqt vsi4kite neprekasnati jenski depresii :) Ta zatova mi xaresa tazi fraza i re6ix da q izpolzvam kato podpis. Mislq 4e e dosta interesna i mislq 4e i var6i rabota do nqkade. Pone na men mi svar6i :)

piligrim:
devillkata
--- Цитат ---Piligrim tova e otvratitelno.
--- Край на цитат ---
Да бе! Взимат стволови клетки от гръбнака. Правят ги на изкуствени сперматозоиди. И... "боц" в яйцеклетката. Той Крайтън отдавна удари камбаната - ама кой да го слуша...?!
--- Цитат ---Това го прочетох някъде в интернет вече не помня и аз къде първоначално се позамислих какво ли ще искат да кажат с това но след това отдолу прочетох нещо мн. интересно което може би ми помогна да асимилирам какво всъщност са казали хората с това изречение и за много други неща се позамислих. Та прочетох аз че някои си известен философ бил казал "Ням нещастни или щастливи хора, има само хора които си мислят че са нещастни или щастливи!" И се хвърлих в оркестъра както му се казва и отдолу някакъв уж учен пише относно хората и мислите. Та той каза нещо от сорта на че мисълта на човек никога не спира. Мозъка е така направен че да функционира 24 часа в денонощието даже и когато спим ние пак мислим и това не може да бъде изключено. Та той каза че всичко се провокира от мисълта на хората и че само тя може да направи от един щастлив човек нещастен или обратното. Което като се замисля може и да е вярно защото иначе как ще се обяснят всичките непрекъснати женски депресии Та затова ми хареса тази фраза и реших да я използвам като подпис. Мисля че е доста интересна и мисля че и върши работа до някъде. Поне на мен ми свърши
--- Край на цитат ---
Моля те! Не се притеснявай! То и аз като прочетох псевдо - философиите, които са те докарали до избора на подписа ти, се почувствах доста объркан. Дори отражението ми в монитора взе да изглежда леко ингьозесто при опита ми за декодиране - та ходих да си наплискам очите с вода. :? Но и кой да предположи, че обяснението за женските депресии се крие във факта, че мозъците ни работят по 24 часа в денонощието? :shock: Радвам се, че ти помогнах да прогледнеш (я как хубаво си се ококорила :shock: :shock: :shock: )! :wink: Аз лично избрах подписа си от реплика в последния филм за Спайдърмен. Филмът е безкрайно посредствен, но явно си е заслужавало да го изгледам дори само заради тези няколко думи! Диамантите обикновено се вадят от калта. Но за да ги откриеш е нужно да бръкнеш в нея със собствените си "ръце"... piligrim

devillkata:
Piligrim tova s kletkite i izkystvenite spermatozoidi......uhhhh....ama tova e ujasno. Po taq logika ostava samo da izmislqt kak i majete da zapo4nat da si rajdat da savsem da se razdelim na grypi4ki polovete....Slava bogy ne si padam po jeni vse oste ama znae li 4ovek teq novite texnologii do kade ste dovedat :evil: Otnosno podpisite tvoq mi dopadna oste parviq pat kogato go vidqx be6ii kogato ti prevede teksta mi na cdman za da moje da zaeme mnenie togava se po4ydix "e i kvo kat sam go napisala..." Nemojax da sxvana zamisala na rabotata togava no podpisa ti go pro4etox nekolko pati i daje po edno vreme si mislix dali tova naistina ne e li4na borba vatre v men abe bqx i vse oste sam dosta obarkana..........A otnosno moq podpis i "y4enite" 4eta ponqkoi pat ako nesty mi xvane okoto kato izkazvane na u4eni i razni filosofi raztalkyvane na misli nqkak si vle4e me ......Ili prosto mneniq i moga da kaja 4e tova koeto sam zapomnila do nqkade mi e i svar6ilo rabota ama nali znae6 koga na men koga na nqkoi dryg....Mislq 4e stignax do problema si i do re6enieto si "uj". Razbrax 4e vremeto za sebe si e mnogo po cenno i trqbva da se otarva ot ve4niq navik priqtelite mi da sa na parvi redici.......I znae6 4e vsi4ko zapo4va ot nqkade az se nastroix da dam edna kra4ka napred na tova moe na4alo ot kadeto se po4na vsi4ko i da vidim nakade ste potragne zastoto mislq 4e razbrax koe me provokira ...........I vse pak blagodarq za savetite na vsi4ki i za vzemaneto na y4astie o4akvam oste dosta mneniq saveti i sporove ste mi bade intrigyvasto i poy4itelno :) :P

Missi:
Еmpress, много ми хареса твоят коментар! Мисля, че успя да обединиш причините за дускусията тук и да ги разгледаш една по една със съответните им най-вероятни източници. Piligrim и cdman многократно и по различен начин повториха тезите си, като ги разширахи и доразвиха. Същото направиха и Kori и devilkata. И аз след като изчетох всичко, стигам до извода, че очевидно говорим за едно и също, но от "двете страни на Луната", та ни се струват толкова различни тезите! Очевидно не може да се каже, че човек (бил той мъж или жена) трябва да си ляга с всеки срещнат само защото си е поискал; но също толкова лишено от логика е да се отказваме от желанията си заради някакви криворазбрани принципи. Защо криворазбрани?!? Всяка мисъл, която ни кара да не се чувстваме добре е в наш ущърб и не ни носи ползи. Ако желая някого, но му откажа само защото ме е страх че той ще си помисли лоши неща за мен, или че мога да се влюбя и пр. вече изредени причини, то ще си тръгна с неприятно чувтво заради пренебрегването на собственото си желание и с още повече въпроси в главата дали постъпвам правилно. Но ако съм наясно със собствените си ценности и те ме правят щастлива във всеки един момент, няма да имам причина да бягам от желанията си. Естествено че всичко си зависи от момента, от човека, от обстоятелствата... Не може да има общо "правило". Всичко е въпрос на лична преценка. Важното е тази наша лична преценка да ни прави щастливи, да ни удовлетворява напълно, а не да бъде едното за сметка на другото - спазени принципи, но лична неудовлетворентост, или пък пристъпени принципи и след това самообвинения, терзания, въпроси... Никому не е нужно това страдане, най-малко на този, който го изпитва... Радвам се, че devilkata е стигнала до някои отговори сама за себе си и има нов път, по който да върви :) Успех!

CDman:
Първо да понапиша някакви цитати ( да не се цепя от колектива все пак ) Цитат МИССИ: "Да пием за жените, които знаят кога, на кого и колко!" - Ако ще пием за тези жени ще си останем трезвеници ..... поне аз. Цитат КОРИ: Между другото, CDman ...много красива история....Толкова пламенно и образно написана....Определено трябва да пробваш да напишеш мемоари. Имаш талант, пък виждам и че имаш какво да разкажеш! - Ще споделя защо не искам да ставам писател, но за да не раводнявам дискусията с ненужни бръщолевения няма да е сега и тук - иначе обещавам. Доколкото за това как съм описал случката. Нямам власт над начина по който запомням нещата. Помня всичко, което ми се случва за първи път. Ако този път е и единствен все едно е станало вчера. Понякога съм благодарен на паметта си, че пази подробности защото през цялото си следване ме скъсаха само на 1 изпит. Повечето изпити ги вземах поради факта, че в точния момент си спомнях някаква подробност, която ми помагаше да изкарам изпита. В много моменти се мразя заради тази моя особеност защото помня и неща, които искам да забравя. Нямам обяснение, но съм свикнал с това. Ако искате мога да ви разкажа и за някоя бройка, но няма да е толкова пламенно и страстно защото и преживяването не е било такова. За тази връзка пазя един от най-живите спомени, което е причина и да я описвам така. Стига с обясненията. Към Емпресс: - Радвам се като чета смислени постове. Последния ти пост е много смислен и съдържателен. Винаги съм се страхувал, че ако все пак дойдат извънземни и решат да отвлекат някой индивид за да решат дали си струва да имат контакти с нашата планета може да стане издънка и да отвлекат нЕкоя заблудена женица. Тогава може би ще решат, че на Земята няма разумен живот и ще ни оставят в невидение за съществуването си. Мечтая си обаче да отвлекат господин Сакскобурготски. Като им извади един нотариален акт, че половината им планета е негова ще видят те звезди посред космоса. Но това са мечти все пак. Поздравления за поста още веднъж. Сега към Девилка: Уважаема Девилка. Прочети първия ред от поста .... Ето го ! ........ Dear Tarsetta! .... Да ! Обърнах се към Тарсетта. Защо ли ? В последния момент реших да сменя името с ясното съзнание, че още първия ред от поста ти ще е : Cdman – объркал си се нещо – аз те питах , не Тарсетта. Нищо подобно. Не съм правил подобно нещо откакто тествах дали терапевтите четат всичко или само главните постове. И тогава си помислих “ А бе аланкоолу ! Там са професионалисти. Кой ще ти се върже бе !” ама се обадиха хората , което ме накара да повярвам на форума и да стана редовен член (за ужас на нЕкои Ора). Сега също съм наясно с нещо, което беше и целта ми. Това, което исках да ти докажа е, че не си единствената жена. Говорейки на друга с може би подобна съдба ( в случая не е така ) не значи, че всичко казано за нея важи и за теб и обратното. Може да си единствена на мама и татко, но иначе не си. Свикнал съм останалите юзерки да се правят на засегнати по принцип и да цитират и коментират фрази неадресирани към тях, но това беше изпит за теб, който ти не издържа. Знам какво ще кажеш “ Аз видях , но си помислих .... “ – приемам го за извинение, но урока си остава. Запомни само едно нещо – не си единствената. Повечето жени се държат с мъжете така все едно са единствените жени на света и каквото и да правят мъжете все ще се връщат при тях, ще ги ухажват, ще ги харесват. Няма такова нещо. Ако няма алтернатива на интернет (за сега) то за жените ..... Както и да е. Няма да ти давам съвети – както и другите участнички забелязаха ти си търсиш оправдание, а не съвет. Стига ми, че успях да ти дам урока, кото исках да ти дам. Ако подхождаш към мъжете не като монопол, а като бореща се с конкуренцията фирма ще имаш много по-качествени ‘клиенти’. Ако и така казано посланието ми не стигне до теб не знам как иначе да ти го кажа. Просто ще почакам да пораснеш и сама да се увериш в някои неща.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия